Kontakt

Posted by admin On Marzec - 1 - 2010
Nabożeństwo główne:

? niedziela, godzina 10:00


Nabożeństwa tygodniowe:

? czwartek, godzina 18:30

modlitewno-nauczające


Spotkania, wydarzenia:

Oprócz regularnych nabożeństw w kościele odbywają się wydarzenia okolicznościowe, takie jak konferencje, występy muzyczne, przedstawienia chrześcijańskie. Zachęcamy do sprawdzania aktualności na naszej stronie.Kościół znajduję się przy:

ul. Sienkiewicza 3a
Elbląg

e-mail:  kzel[@]poczta.onet.pl

Pod kościołem znajduje się parking oraz przystanek autobusowy (linia 8, 17, 31).

Darowizna na kościół:

03 1090 2617 0000 0006 5200 2975

SANTANDER

Kościół Zielonoświątkowy Nowe Życie; 82-300 Elbląg, ul Sienkiewicza 3a

Wpłaty z dopiskiem: Darowizna na kościółUwielbienie

Chrześcijanin jest powołany do tego, aby całym swoim życiem uwielbiał swojego Stwórcę. Jednym ze sposobów, w jaki możemy to czynić, jest pieśń i muzyka. Wierzymy, że możemy łączyć tradycję ze współczesnością -  śpiewamy tradycyjne hymny, pieśni współczesne, jak i te napisane przez muzyków w naszym kościele. Pragniemy, aby każdy mógł czuć się częścia uwielbiania Boga i mógł poprzez pieśni wyrazić mu swoją głęboką wdzięczność.

Wieczerza Pańska

Wieczerza to czas wspominania i dziękczynienia za ofiarę Chrystusa i dzieło odkupienia, którego On dokonał na krzyżu, jak i w życiu każdego wierzącego.

Nauczanie z Pisma Świętego

Biblia jest Słowem Bożym, które wskazuje nam drogę. Udziela odpowiedzi na najważniejsze pytania: kim jestem i dokąd zmierzam. W Piśmie świętym znajdziemy odpowiedź na pytania dotyczące prawdziwego celu i sensu życia.

Modlitwa

W liście Jakuba czytamy: ?Wiele może usilna modlitwa sprawiedliwego? Jk 5,16. Bóg współdziała z człowiekiem poprzez modlitwę. Czyni wszystko tutaj na ziemi w odpowiedzi na modlitwę. Boże błogosławieństwa są uwalniane przez modlitwę. Są także modlitwy, w których wstawiamy się o potrzeby innych, takie jak: rozwiązanie problemów osobistych i rodzinnych, uzdrowienie duszy i ciała, przyjęcie zbawienia, chrztu w Duchu Świętym i wiele innych.

Polecamy również materiały telewizji https://www.tbnpolska.tv/home