Usługa zespołu muzycznego MISJA ? Marek i Kasia Skibiccy

w Zborze KZ Nowe Życie w Elblągu ul. Sienkiewicza 3a
28 lipca niedz. godz. 10.00
Spotkanie Otwarte dla Wszystkich
Zapraszamy

Szanowni Państwo

Chcemy przedstawić naszą ofertę zespołu muzycznego.

Zespół Misja, to Marek  i Kasia Skibiccy. Jesteśmy zespołem chrześcijańskim. Gramy muzykę i śpiewamy teksty, które nie tylko podobają się ludziom, którzy wierzą w Boga, ale również dotykają duszy
i ducha wszystkich słuchaczy. Naszymi instrumentami, na których gramy są gitary. Korzystamy również z podkładów muzycznych przez nas samych zaaranżowanych i nagranych.

W naszym dorobku mamy płytę muzyczną pt. ?Złożyłem w Panu całą nadzieję? oraz ?Piosenki zza krat?. Gramy koncerty wszędzie tam, gdzie otrzymujemy zaproszenie. Odwiedziliśmy bardzo dużo miast i wiosek w Polsce. Zagraliśmy 269 koncertów w domach kultury, kościołach i zborach, wśród ludzi biednych i bezdomnych, jak również na kongresach i zjazdach. Gramy dwugodzinne koncerty przeplatane świadectwami-przeżyciami z naszego życia. Ze względu na naszą historię dużo spotkań odbyliśmy po więzieniach opowiadając i śpiewając, że Bóg może zmienić również człowieka, który pobłądził i odsiaduje karę. Odwiedziliśmy bardzo dużo więzień począwszy od Zakładu Karnego w Fordonie -Bydgoszcz, przez Koronowo, Sztum i Wronki i wiele innych zakładów karnych. Ostatnio nasze myśli skierowaliśmy na Domy Pomocy Społecznej, gdzie przebywają ludzie o których niewiele osób pamięta. Również w jesieni życia potrzeba człowiekowi akceptacji, miłości, życzliwości od ludzi i wiedzy, że Bóg kocha każdego człowieka. Oprócz płyt muzycznych posiadamy kilka płyt z filmami, które opowiadają historię naszego życia. Filmy nagrane zostały przez telewizje takie jak: TV Bydgoszcz, TVN, TVN 24, TV Polsat Cafe, jak również przez TV Arte-francusko-niemiecką. Odwiedziliśmy również kilka innych państw takich jak: Słowacja, Anglia Holandia. Naszym śpiewem i muzyką chcemy oddawać cześć Bogu Najwyższemu i czynić życie szczęśliwszym dla Tych, dla których gramy i śpiewamy. W załączeniu przesyłamy jeden z utworów.

Można zapoznać się z naszą działalnością na Youtube wpisując: Zespół Misja, Marek i Kasia Skibiccy.

Marek i Kasia Skibiccy

Marek i Kasia Skibiccy Elektroniczna Wizytowka